NC | Horse | Trainer | JY | Start Odds |
---|---|---|---|---|
1 | Combustion | Tommy Short | T Houghton | |
1 | Flug | Emory Brenklin | Yuri Yaranga | |
1 | Moon Eyes | Danny Bird | T Houghton | |
1 | Rebel Royal | Harry Pease | Jose Leon | |
1 | Traffic Thief | Sara Stanoszek | Maclovio Jr Enriquez | |
1 | 2 Honor Life | Crystal Richison | ||
2 | Perfect Split | Shane Spiess | Yuri Yaranga | |
2 | Two Gold Spots | Sandra Witherow | Guillermo Rodriguez | |
2 | Red Hot Devil | Roy Smith | Charle Oliveros | |
2 | Ready To March | James Chapman | Charle Oliveros | |
2 | Tenderness | Emil Carrillo | Angel Diaz | |
2 | Unyielding | Elliot Sullivan | Sonny Leon | |
3 | Jovial John | Crystal Richison | Jose Leon | |
3 | Killa Dee | Terry Crago | Luciano Hernandez | |
3 | Palm D'Oro | Neil Morris | Luciano Hernandez | |
3 | Isaias Dream | Wilfrido Montano | Adrian Flores | |
3 | My Clever Boy | Jose Romero | Luis Batista | |
3 | Johnny Cab | Albert Dodge | Gabriel Lagunes | |
4 | Rhombus | Rebecca Tustin | Victor Severino | |
4 | Wish For Magic | Eddie Clouston | Edgar Paucar | |
4 | Blanquita Nieve | Wilfrido Montano | Luciano Hernandez | |
4 | Perfectly Plain | Shane Spiess | Gabriel Lagunes | |
4 | Hot Spot | Wilfrido Montano | Luciano Hernandez | |
4 | Call Me Later | John Grace | Marco Ccamaque | |
5 | Coach Machen | J Baird | Jose Leon | |
5 | Baytown Warrior | Paul McEntee | Alex Gonzalez | |
5 | Harbor Boy | Eric Berry | Marco Ccamaque | |
5 | Bebopaleon | Shawn Fairman | Odhair Mayta | |
5 | 4 Cumber | Nabu Morales | ||
5 | Moon Link | Jason Uelmen | T Houghton | |
6 | Nombre | Yendri Pena | Gabriel Lagunes | |
6 | Doristo | Julie Pappada | Chelsey Keiser | |
6 | Fast Mischief | Wilfrido Montano | Adrian Flores | |
6 | Billy Not William | Eric Berry | Marco Ccamaque | |
6 | 1 Act Of Bob | Elliot Sullivan | Sonny Leon | |
6 | Mister Europa | Richard Markham | Alex Gonzalez | |
7 | J J The Bomb | Tina Ramgeet | Andrew Ramgeet | |
7 | Rejuvenate | C Larue | Angel Diaz | |
7 | Iron Drill | Harry Pease | Charle Oliveros | |
7 | 3 Samurai Saint | Jesus Esquivel | Luis Batista | |
7 | Sugar Britches | John Baird | Charle Oliveros | |
7 | Fleet Kiss | W Jenkins | Edgar Paucar | |
8 | Buddy's Run | Kevin Patterson | Charle Oliveros | |
8 | Trinni Valantine | Johnathon Feron | Maclovio Jr Enriquez | |
8 | Uncaptured Soldier | Jay Bernardini | ||
8 | Cake Ina Can | Shane Spiess | Yuri Yaranga | |
8 | Baytown Valleygirl | Paul McEntee | Odhair Mayta | |
9 | Asbuilt | Eddie Clouston | Guillermo Rodriguez | |
9 | Political Justice | Adam Burton | Yuri Yaranga |